Menu Zamknij

Wypożyczalnia

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego w Warszawie, przede wszystkim odciąży Twój budżet. Ponadto sprawi, że coś co wydaje się trudne na pierwszy rzut oka, czyli prace ziemne, roboty budowlane, roboty drogowe, będzie zrealizowane fachowo i bezproblemowo w ciągu krótkiego okresu czasu.

Jeśli chodzi o wybór firmy niezbędnej do realizacji projektu budowlanego, ważne jest, aby przeprowadzić badania. Dlatego przy tak wielu firmach do wyboru może być trudno określić, która z nich najlepiej odpowiada potrzebom inwestora. W dalszej części strony przedstawimy przegląd RENTIRO, zajmującej się przede wszystkim usługami koparko-ładowarką, ale również wypożyczalni sprzętu budowlanego z siedzibą w Warszawie.

Wypożyczalnia maszyn i sprzętu budowlanego

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego i usługi-koparko-ładowarką w Warszawie
Wynajem, wypożyczalnia sprzętu budowlanego i usługi koparko ładowarki w Warszawie

Nasza wypożyczalnia sprzętu budowlanego w Warszawie, proponuje usługi koparko ładowarką i wynajem sprzętu budowlanego. Wykonujemy wykopy ziemne, wykopy pod fundamenty, rozbiórki, niwelacje terenu i wiele innych robót ziemnych. Jak również pogłębianie terenu, odwadnianie i wszelkiego rodzaju rozbiórki i wyburzenia.

Zapraszamy do kontaktu!

tel:+48 798 213 233

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego ma tą przewagę nad kupowaniem nowego sprzętu, że nie potrzeba inwestować zbyt wygórowanych kwot, aby zapewnić optymalne warunki do wykonania projektów budowlanych. Dysponujemy najlepszym modelem koparko ładowarki JCB 3CX Plus AEC. Zarówno najnowszy model, jak i najbardziej wydajna koparka dostosowana do potrzeb budowlanych.

Cennik usług koparko-ładowarką:

  • 150zł netto/h + 23% VAT = 184,5zł brutto + 1h na dojazd
  • minimalna wartość przyjmowanej usługi to 500zł netto (615zł brutto) dla robót których czas pracy wraz z dojazdem nie przekracza 3h.

Mniejszych zleceń nie przyjmujemy.

cennik usługi koparko-ładowarką w Warszawie

CENNIK USŁUGI KOPARKO ŁADOWARKI
JCB 3CX Plus AEC
Kliknij tutaj aby pobrać (dokument w formacie *.pdf)

Dołącz do naszej strony Facebook Zapraszamy!

Zapraszamy do naszej grupy firm: POLDOM Sp. z o.o. Kompleksowa budowa domów | RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką | DUOTHERM Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych

| PUR-CONCEPT Izolacje natryskowe pianą PUR