Menu Zamknij

Koparko-ładowarka JCB 3CX Plus AEC

RENTIRO wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką w Warszawie

  • Firma RENTIRO proponuje wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką wraz z obsługą doświadczonego operatora.
  • Dysponujemy koparko-ładowarką JCB 3CX Plus AEC.
  • Prowadzimy usługi budowlane z zakresu robót ziemnych, niwelacji terenu, wykopu pod fundamenty, czy też wyburzeń. Zajmujemy się również kopaniem stawów, zbiorników i oczek wodnych. Dodatkowo koparko-ładowarką świadczymy usługi odśnieżania placów, parkingów itp.

Koparko ładowarka

Koparko-ładowarka JCB przede wszystkim pozwala na bezpieczne i wydajne przygotowywanie wykopów lub przenoszenie materiałów. Godnym uwagi jest fakt, że koparki te są bardzo wydajne, ponieważ mogą z łatwością tworzyć głębokie wykopy. Zatem jak widać koparki są niezbędnym elementem/maszyną każdego projektu budowlanego. Mogą np. szybko kopać duże rowy, które łatwo odprowadzają wodę. Koparko-ładowarki znacznie ułatwiają pracę, jeśli chodzi o kopanie, przenoszenie lub zasypywanie materiałów. Świetnie sprawdzają się zarówno w małych, jak i dużych projektach budowlanych.

Funkcje koparki – Koparko-ładowarka JCB

Ponadto koparko-ładowarka jest w stanie podnosić i transportować ciężkie ładunki. To oczywiście sprawia, że jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego placu budowy. Możliwe jest również użycie koparki do przenoszenia materiałów na zboczach lub wzgórzach. Umożliwia to przede wszystkim łatwe wykonanie dużej ilości pracy w krótkim czasie. Dodatkowo maszyny te są bardzo przydatne, jeśli chodzi o przenoszenie dużych materiałów z jednego miejsca na drugie. Bez wątpienia jest to możliwe dzięki mechanizmowi hydraulicznemu zastosowanemu w tych maszynach. To świetna cecha, która sprawia, że maszyny te są bardzo wszechstronne i z pewnością przydatne w każdym, nawet najtrudniejszym projekcie budowlanym.

 

Cennik usług koparko-ładowarką:

  • 150zł netto/h + 23% VAT = 184,5zł brutto + 1h na dojazd
  • minimalna wartość przyjmowanej usługi to 500zł netto (615zł brutto) dla robót których czas pracy wraz z dojazdem nie przekracza 3h.

Parametry techniczne koparki – Koparko-ładowarka JCB

cennik usługi koparko-ładowarką w Warszawie
usługi koparko-ładowarką
usługi koparko-ładowarką
usługi koparko-ładowarką w Warszawie
wypożyczalnia koparki w Warszawie
usługi koparko-ładowarką Warszawa
usługi koparko-ładowarką Warszawa
Operator koparko-ładowarki w Warszawie
Usługi koparko-ładowarką w Warszawie

Korzyści z usługi koparko-ładowarką JCB

Przede wszystkim najlepsza i najwydajniejsza koparko-ładowarka na rynku sprzętu budowlanego, wyposażona w nowoczesne technologie, zastosowano w niej nowoczesny design. Dzięki dobrej wydajności parametrów koparko-ładowarki, czyli 5,97 m głębokości kopania, są możliwe takie prace jak pogłębianie zbiorników wodnych i oczyszczanie dna rowów aglomeracyjnych. Dlatego koparko-ładowarka JCB otrzymuje najlepsze notowania na rynku budowlanym. Trudno się nie zgodzić z opiniami, że jest to najnowsza technologicznie maszyna budowlana wykorzystywana zarówno na budowie jak i w prywatnych inwestycjach budowlanych.

Dołącz do naszej strony Facebook Zapraszamy!Zapraszamy do naszej grupy firm: POLDOM Sp. z o.o. Kompleksowa budowa domów|RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką | DUOTHERM Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych | PUR-CONCEPT Izolacje natryskowe pianą PUR