Menu Zamknij

O nas

Firma RENTIRO proponuje wynajem sprzętu budowlanego oraz usługi koparko-ładowarką w Warszawie. Prowadzimy usługi budowlane z zakresu robót ziemnych, niwelacji terenu, wykopu pod fundamenty, jak również wyburzenia / rozbiórki. Firma funkcjonuje już od dawna pod szyldem POLDOM Sp. z o.o. Kompleksowa budowa domu. Dodatkowo jako marka DuoTherm Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych i zewnętrznych od 2003 roku – wykonuje projekty i instalacje budowlane dla wielu inwestorów i firm zewnętrznych.

Dysponujemy koparko-ładowarką JCB 3CX Plus AE
Masz problem ze znalezieniem rzetelnej firmy budowlanej w Warszawie? 

Nie szukaj dalej! 
Oferujemy szeroki zakres usług budowlanych, od remontów domów po budownictwo indywidualne, czy też komercyjne. 

Wynajem maszyn budowlanych, usługi koparko-ładowarką i usługi budowlane w Warszawie

Jesteśmy firmą działającą na rynku od wielu lat. W tym czasie zyskaliśmy duże doświadczenie oraz zaufanie wśród naszych klientów. Oferujemy szeroki zakres usług budowlanych, dzięki czemu możemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających inwestorów. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać bezpłatną konsultację. Firma RENTIRO dzięki posiadanemu sprzętowi budowlanemu m.in. koparko-ładowarce, oferuje szeroki zakres usług budowlanych w Warszawie i okolicy. Mamy zespół doświadczonych specjalistów, którzy mogą poradzić sobie z każdym rodzajem projektu budowlanego. Niezależnie od tego, czy chcesz zbudować nowy dom lub biuro, czy potrzebujesz remontu lub naprawy, możemy pomóc. Jeśli chodzi o budowę w Warszawie i okolicy, nie brakuje rzeczy, które należy wziąć pod uwagę.

Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparką Warszawa

Wynajem sprzętu budowlanego, dzięki któremu można realizować usługi budowlane to świetny sposób na wykonanie pracy bez konieczności martwienia się o szczegóły. W dalszej części strony omówimy niektóre z elementów/informacji, które powinno się wiedzieć o wynajmowaniu sprzętów pod realizację usług budowlanych w Warszawie. Jeśli myślisz o inwestowaniu w budowę w Warszawie, powinieneś zdecydowanie rozważyć wynajem sprzętu budowlanego. Może to być świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy i czasu, a także może pomóc Ci uniknąć niektórych z najczęstszych błędów popełnianych przez nowych inwestorów.

Koparko-ładowarka JCB 3CX Plus AEC.

Koparko-ładowarki to jeden z najważniejszych rodzajów sprzętu budowlanego. Niezastąpione są przy kopaniu i przewożeniu materiałów budowlanych. Wynajem koparko-ładowarki Warszawa wraz z operatorem to doskonały sposób na uniknięcie kosztów związanych chociażby z zakupem tego sprzętu.

Wynajem usługi koparko-ładowarką w Warszawie

Koparka to jedna z najbardziej popularnych maszyn budowlanych. Wynajem koparki w Warszawie to doskonały sposób na zaoszczędzenie pieniędzy.

Budowa

RENTIRO oferuje wynajem sprzętu budowlanego m.in. koparko-ładowarkę, dzięki któremu można realizować szeroki zakres usług budowlanych na terenie Warszawy oraz okolicy. Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która wykona Twoje inwestycje zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, to RENTIRO jest idealnym wyborem. Zapewniamy fachowe doradztwo, a także gwarancję jakości na każde zlecenie.

Usługi budowlane

Jeśli chodzi o konstrukcję, należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Ale dzięki RENTIRO możesz mieć pewność, że otrzymujesz najlepszą możliwą obsługę. Jesteśmy firmą budowlaną z siedzibą w Warszawie i specjalizujemy się w pomaganiu nowym inwestorom w jak najlepszym wykorzystaniu ich projektów.

Wynajem koparki i usługi budowlane

usługi koparki w Warszawie

wypożyczalnia sprzętu budowlanego i usługi koparką

wypożyczalnia maszyn budowlanych

roboty ziemne

niwelacja terenu

wykop pod fundamenty

wyburzenia

tel:+48 798 213 233  Zadzwoń!

Dołącz do naszej strony Facebook Zapraszamy!

Zapraszamy do naszej grupy firm: POLDOM Sp. z o.o. Kompleksowa budowa domów|RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką | DUOTHERM Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych

| PUR-CONCEPT Izolacje natryskowe pianą PUR