Menu Zamknij

Koparko-ładowarka JCB 3CX Plus AEC

równanie terenu koparko-ładowarką w Warszawie

RENTIRO wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką w Warszawie

 • Firma RENTIRO proponuje wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką wraz z obsługą doświadczonego operatora.
 • Dysponujemy koparko-ładowarką JCB 3CX Plus AEC.
 • Prowadzimy usługi budowlane z zakresu robót ziemnych, niwelacji terenu, wykopu pod fundamenty, czy też wyburzeń. Zajmujemy się również kopaniem stawów, zbiorników i oczek wodnych. Dodatkowo koparko-ładowarką świadczymy usługi odśnieżania placów, parkingów itp.

Koparko ładowarka

Koparko-ładowarka JCB przede wszystkim pozwala na bezpieczne i wydajne przygotowywanie wykopów lub przenoszenie materiałów. Godnym uwagi jest fakt, że koparki te są bardzo wydajne, ponieważ mogą z łatwością tworzyć głębokie wykopy. Zatem jak widać koparki są niezbędnym elementem/maszyną każdego projektu budowlanego. Mogą np. szybko kopać duże rowy, które łatwo odprowadzają wodę. Koparko-ładowarki znacznie ułatwiają pracę, jeśli chodzi o kopanie, przenoszenie lub zasypywanie materiałów. Świetnie sprawdzają się zarówno w małych, jak i dużych projektach budowlanych.

Funkcje koparki – Koparko-ładowarka JCB

Ponadto koparko-ładowarka jest w stanie podnosić i transportować ciężkie ładunki. To oczywiście sprawia, że jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego placu budowy. Możliwe jest również użycie koparki do przenoszenia materiałów na zboczach lub wzgórzach. Umożliwia to przede wszystkim łatwe wykonanie dużej ilości pracy w krótkim czasie. Dodatkowo maszyny te są bardzo przydatne, jeśli chodzi o przenoszenie dużych materiałów z jednego miejsca na drugie. Bez wątpienia jest to możliwe dzięki mechanizmowi hydraulicznemu zastosowanemu w tych maszynach. To świetna cecha, która sprawia, że maszyny te są bardzo wszechstronne i z pewnością przydatne w każdym, nawet najtrudniejszym projekcie budowlanym.

 

Cennik usług koparko-ładowarką:

 • 150zł netto/h + 23% VAT = 184,5zł brutto + 1h na dojazd
 • minimalna wartość przyjmowanej usługi to 500zł netto (615zł brutto) dla robót których czas pracy wraz z dojazdem nie przekracza 3h.

Parametry techniczne koparki – Koparko-ładowarka JCB

cennik usługi koparko-ładowarką w Warszawie
usługi koparko-ładowarką
usługi koparko-ładowarką
usługi koparko-ładowarką w Warszawie
wypożyczalnia koparki w Warszawie
usługi koparko-ładowarką Warszawa
usługi koparko-ładowarką Warszawa
Operator koparko-ładowarki w Warszawie
Usługi koparko-ładowarką w Warszawie

Korzyści z usługi koparko-ładowarką JCB

Przede wszystkim najlepsza i najwydajniejsza koparko-ładowarka na rynku sprzętu budowlanego, wyposażona w nowoczesne technologie, zastosowano w niej nowoczesny design. Dzięki dobrej wydajności parametrów koparko-ładowarki, czyli 5,97 m głębokości kopania, są możliwe takie prace jak pogłębianie zbiorników wodnych i oczyszczanie dna rowów aglomeracyjnych. Dlatego koparko-ładowarka JCB otrzymuje najlepsze notowania na rynku budowlanym. Trudno się nie zgodzić z opiniami, że jest to najnowsza technologicznie maszyna budowlana wykorzystywana zarówno na budowie jak i w prywatnych inwestycjach budowlanych.

Dołącz do naszej strony Facebook Zapraszamy!Zapraszamy do naszej grupy firm: POLDOM Sp. z o.o. Kompleksowa budowa domów|RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką | DUOTHERM Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych | PUR-CONCEPT Izolacje natryskowe pianą PUR

Usługi koparko-ładowarką JCB

Wypożyczalnia Wynajem sprzętu w Warszawie

Usługi koparko-ładowarką JCB.

Dysponujemy koparko-ładowarką JCB 3CX Plus AEC.

RENTIRO wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką wraz z obsługą doświadczonego operatora w Warszawie.

 • Firma RENTIRO przede wszystkim proponuje fachowe usługi koparko-ładowarką wraz z obsługą doświadczonego operatora.
 • W obecnym czasie dysponujemy bez wątpienia najbardziej wydajną koparko-ładowarką JCB 3CX Plus AEC. Jednocześnie w niedalekiej przyszłości planujemy rozwój w tym obszarze, aby jeszcze bardziej wyjść na przeciw oczekiwaniom rynku i naszych klientów.
 • Prowadzimy usługi budowlane z zakresu robót ziemnych, mianowicie niwelacji terenu, wykopu pod fundamenty oraz wyburzeń.

Cennik usług koparko-ładowarką:

·      150zł netto/h + 23% VAT = 184,5zł brutto + 1h na dojazd

·       minimalna wartość przyjmowanej usługi to 500zł netto (615zł brutto) dla robót których czas pracy wraz z dojazdem nie przekracza 3h.

Mniejszych zleceń nie przyjmujemy. 

cennik usługi koparko-ładowarką w Warszawie

Cennik usługi koparko-ładowarką w Warszawie.
Kliknij tutaj aby pobrać (dokument w formacie *.pdf)

Parametry techniczne koparki JBC

Koparko-ładowarka przede wszystkim pozwala na bezpieczne i wydajne kopanie otworów lub przenoszenie materiałów. Maszyny te są bardzo wydajne, w rzeczywistości to powoduje, że koparki mogą z łatwością tworzyć głębokie otwory. Dlatego koparka JBC to niezbędny element wyposażenia każdego projektu budowlanego. Mogą np. szybko tworzyć duże rowy, które łatwo odprowadzają wodę.

Projekty budowlane tylko z koparką JBC

Koparko-ładowarki znacznie ułatwiają pracę, jeśli chodzi o kopanie, przenoszenie lub zasypywanie materiałów. Świetnie sprawdzają się zarówno w małych, jak i dużych projektach.

Koparko-ładowarka do ciężkich ładunków


Koparko-ładowarki są bardzo efektywne, dlatego są w stanie podnosić i transportować ciężkie ładunki. Oczywiście to sprawia, że są niezbędnym elementem wyposażenia każdego placu budowy. Możliwe jest również użycie tej koparki do przenoszenia materiałów na zboczach lub wzgórzach. Dlatego koparka łatwo wykonanie dużej ilości pracy w krótkim czasie.

Mechanizm hydrauliczny w koparko-ładowarce

Ponadto koparki te są bardzo przydatne, jeśli chodzi o przenoszenie dużych materiałów z jednego miejsca na drugie. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki mechanizmowi hydraulicznemu w koparkach JBC. To wspaniała cecha, która w konsekwencji sprawia, że koparki te są bardzo wszechstronne i przydatne w każdym projekcie budowlanym.

usługi koparko-ładowarką
usługi koparko-ładowarką
usługi koparko-ładowarką w Warszawie
usługi koparko-ładowarką Warszawa
usługi koparko-ładowarką Warszawa
Wymiary i masy
długość całkowita – 5,62 m
szerokość – 2,35 m
wysokość z kabiną – 3,03 m
rozstaw osi – 2,17 m
masa całkowita – 8 135 kg
Silnik
JCB 448, Stage V, DOC, DPF, SCR
pojemność 4,8 l
moc maksymalna – 81 kW (109 KM)
moment obrotowy – 516 Nm przy 1450 obr/min
znamionowa prędkość obrotowa silnika – 2 200 obr/min
turbodoładowanie
Skrzynia biegów
Skrzynia biegów JCB, Powershift
4 biegi w przód, 4 w tył
wybór kierunku jazdy za pomocą elektrycznego przełącznika w kolumnie kierownicy
maksymalna prędkość jazdy 41,8 km/h
Usługi koparką

KABINA

 • przede wszystkim spełniająca standardy ROPS/FOPS, czyli w pełni regulowane siedzenie wyposażone w pas bezpieczeństwa, dodatkowo lusterka zewnętrzne, uchylne szyby boczne, wycieraczki na tylnej i przedniej szybie
 • ze względu na fakt, że kabina koparki wyposażona jest w ogrzewanie oraz wentylację, sterowanie ogrzewaniem jest umiejscowione na bocznym słupku

  W KABINIE

 • odpowiednio funkcjonalny 7 calowy, boczny wyświetlacz w kabinie – kontrola audio i telefonu z panelu bocznego, wskaźniki poziomu paliwa, motogodzin, pomoce i opisy funkcji maszyny, alerty serwisowe i zegar
 • w ten sam sposób przedni wyświetlacz: prędkościomierz, ostrzeżenia, olej silnikowy, paliwo, temperatura i ciśnienie oleju przekładniowego, hamulec postojowy, alternator

Parametry ramienia
sterowanie ramieniem ładowarkowym za pomocą joystikówładunek podnoszony do pełnej wysokości – 3 169 kg
łyżka wielofunkcyjna z widłami, typu 6w1 o pojemności 1,0 m3, szerokości 2,35 msiła skrawania łyżki – 6 531 kg
wysokość załadunku – 3,20 msiła zrywania na ramionach łyżki – 4 732 kg
wysokość wyładunku – 2,72 mrozstaw wideł – 0,2 – 2,17 m
kąt wysypu łyżki – 43°wysokość podnoszenia na widłach – 2,92 m
maksymalny zasięg na pełnej wysokości – 1,15 m

Parametry robocze ramienia koparkowego


sterowanie ramieniem koparkowym za pomocą joystików, czyli (3CX PLUS AEC)wysokość załadunku – 4,72 m
szybkozłącze koparkowe mechaniczneudźwig z wysuwem – 719 kg
łyżka o szerokości 600 mmudźwig bez wysuwu – 1 451 kg
maksymalna głębokość kopania – 5,97 msiła skrawania łyżki – 6 228 kg
zasięg na poziomie gruntu od osi obrotu ramienia – 6,52 msiła skrawania na ramieniu z wysuwem – 2 255 kg
zasięg na poziomie gruntu w bok od osi maszyny – 7,09 m siła skrawania na ramieniu bez wysuwu – 3 225 kg
kąt obrotu łyżki – 201°
usługi koparko ładowarką

Usługi koparko-ładowarką JCB 3CX Plus AEC

Usługi koparko-ładowarką w Warszawie

Na zakończenie dodamy, że posiadamy bardzo duże doświadczenie w branży budowlanej. Dlatego, że Firma RENTIRO to firma córka firmy POLDOM, która proponuje wynajem koparko-ładowarki wraz z obsługą operatora. Poza tym równie ważne jest to, że współpracowaliśmy z wieloma firmami pod szyldem DUOTHERM, świadcząc usługi budowlane. W związku z tym na obecnym etapie wypożyczalnia koparki RENTIRO w Warszawie, dysponuje koparko-ładowarką JCB 3CX Plus AEC. Jednak godnym uwagi jest fakt, że w niedalekiej przyszłości planowany jest rozwój firmy pod względem wypożyczania sprzętu budowlanego. Dlatego pozostajemy do Państwa dyspozycji i zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Zapraszamy również do naszej firmy RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką POLDOM Sp. z o.o. Kompleksowa budowa domów oraz DUETTHERM Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych