Menu Zamknij

FAQ wynajem sprzętu budowlanego

Wynajem sprzętu budowlanego – Pytania i odpowiedzi – Często zadawane pytania

 

Czy mogą Państwo sami odebrać lub przywieźć sprzęt?

Nie. Ze względu na Państwa bezpieczeństwo i ograniczenia wynikające z naszej polisy ubezpieczeniowej, sami dostarczamy i odbieramy sprzęt wraz z obsługą.

Gdzie znajduje się RENTIRO wynajem sprzętu budowlanego?

Siedziba firmy RENTIRO znajdują się w Warszawie POLDOM Sp. z o.o. ul. św. Jacka Odrowąża 15, 03-310 Warszawa tel.:+48 798 213 233

Czy RENTIRO wynajem sprzętu i profesjonalne usługi koparko ładowarką obsługuje Państwa obszar?

RENTIRO świadczy usługi na terenie całej Warszawy, więc jeśli jesteście Państwo z Warszawy mamy w pobliżu lokalizację, która Was obsługuje. Usługi w okolicach Warszawy organizujemy po wcześniejszym uzgodnieniu.

Nasze najpopularniejsze obszary usług to Warszawa Janki, Piaseczno, Dawidy Bankowe, Grodzisk Mazowiecki, Lesznowola, Piastów, Zalesie, Raszyn, Nadarzyn, Będzin, Julianów, Józefosław. 

Mapa obszaru usług: Zobacz

Jak mogą się Państwo skontaktować z firmą, która dostarczyła sprzęt?

Jeśli potrzebują Państwo serwisu lub pojawią się jakiekolwiek wątpliwości dotyczące wypożyczonego sprzętu, prosimy o skontaktowanie się ze swoim koordynatorem ds. wynajmu RENTIRO.

Kiedy i w jaki sposób sprzęt zostanie odebrany?

Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby odebrać sprzęt niezwłocznie pod koniec każdego okresu wynajmu, problemy z harmonogramem lub inne nieprzewidziane okoliczności mogą powodować opóźnienia. W takich przypadkach klient jest odpowiedzialny za przechowanie sprzętu do czasu jego odbioru.

Jeśli Państwo nie mogą przechować sprzętu lub chcą Państwo, abyśmy odebrali go z miejsca pracy przed wyznaczoną datą lub godziną, należy wcześniej powiadomić swojego eksperta ds. wynajmu. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.

Czy muszą Państwo kontaktować się z nami, po zakończeniu prac wypożyczonym sprzętem?

Prosimy o kontakt tylko wtedy, gdy spełniony jest jeden z poniższych warunków:

  • Jeśli potrzebujecie Państwo sprzętu na dłużej niż potwierdzony okres wynajmu, prosimy o kontakt co najmniej cztery (4) godziny przed końcem okresu wynajmu, aby umówić się na przedłużenie.
  • Jeśli nie będziemy mogli odebrać sprzętu po zakończeniu wynajmu z powodu zamkniętych bram lub innych problemów z dostępnością, obciążymy Państwa opłatą za dodatkowy dzień wynajmu i naliczymy odpowiednią opłatę.

Czy odpowiadają Państwo za szkody w trakcie wynajmu sprzętu budowlanego?

W większości przypadków tak. Uszkodzenia przypadkowe mogą być objęte Ubezpieczeniem odszkodowawczym. Uzyskanie szczegółowych informacji na temat naszych zasad najmu, możliwe będzie w warunkach przedstawionych w dostarczonej umowie najmu.

Czy będą Państwo odpowiedzialni za opłaty za wynajmowany sprzęt podczas dostawy i odbioru?

Nie. Klient jest zwolniony z odpowiedzialności za wszystkie opłaty drogowe naliczone podczas dostawy i odbioru wynajmowanego sprzętu.

W obszarze Warszawy, opłaty za przejazd są naliczane w ramach wynajmu. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Jeśli mój wypożyczony sprzęt nadano o godzinie 10 rano w przypadku wypożyczenia na 1 dzień, jak długo będę musiał korzystać ze sprzętu?

Możecie Państwo korzystać ze sprzętu przez maksymalnie osiem (8) godzin do godziny 10:00 następnego dnia roboczego.

Jeśli używacie Państwo sprzętu przez więcej niż jedną (1) 8-godzinną zmianę, obciążymy Państwa opłatą za dwa (2) dni użytkowania.

Czy można odebrać przesyłkę następnego dnia?

Tak, w większości przypadków jesteśmy w stanie dostarczyć sprzęt następnego dnia. Należy pamiętać, że poranne terminy dostaw szybko się zapełniają i mogą być niedostępne.

W niektórych przypadkach, jeśli sprzęt jest dostępny, możemy go dostarczyć tego samego dnia. W razie potrzeby można użyć wozidła zewnętrznego, ale wtedy obowiązują inne stawki za dostawę.

Jak długi jest każdy okres wynajmu?

  • jeden dzień = jedna (1) 8-godzinna zmiana w okresie 24 godzin
  • tydzień = pięć (5) 8-godzinnych zmian w okresie siedmiu dni
  • jeden miesiąc = dwadzieścia (20) 8-godzinnych zmian w okresie 28 dni

Czy wliczone jest paliwo do usługi wypożyczenia sprzętu budowlanego?

Tak. Urządzenie dostarczamy wraz z obsługą operatora, w ramach usługi z pełnym zbiornikiem paliwa. Jeśli konieczne jest tankowanie, robimy to w ramach usługi i nie obciążymy Państwa opłatą za tankowanie.

Czy wynajem sprzętu budowlanego gwarantuje czas dostawy?

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć sprzęt na umówioną godzinę, jednak ze względu na warunki ruchu i inne nieprzewidziane okoliczności nie gwarantujemy czasu dostawy.

Jeśli chcą Państwo, aby dostarczyć sprzęt na konkretną godzinę, prosimy o poinformowanie nas o tym wcześniej. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.

Jak ustalane są ceny na stronie wynajmu sprzętu budowlanego?

Ceny na stronie ustalamy poprzez obliczenie mediany ceny z próby naszych ogólnopolskich dostawców. Ceny różnią się w zależności od rynku i opieramy je na dostępności określonego produktu.

Nasze ceny na stronie internetowej odzwierciedlają siedmiodniowy czas dostawy. Ceny będą wyższe w przypadku dostaw pilnych lub w ostatniej chwili. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby oferować najniższe ceny dostępne na każdym rynku. Prosimy o kontakt z ekspertem ds. wynajmu, aby uzyskać wycenę.

Czy cena usługi budowlanej koparko ładowarką, którą podajemy na stronie jest ceną całkowitą?

Tak. Podana cena usługi koparko-ładowarką obejmuje opłaty za odbiór i dostawę oraz szereg wymaganych podatków i opłat serwisowych. 

Podane ceny wynajmu sprzętu budowlanego to przykłady oparte na głównych obszarach. Świadczymy usługi w różnych obszarach na terenie Warszawy i okolic, więc ostateczna cena najmu będzie się różnić w zależności od dostępności i ceny rynkowej. Prosimy o kontakt, w celu uzyskania dokładnej wyceny.

Dołącz do naszej strony Facebook Zapraszamy!

Zapraszamy do naszej grupy firm: POLDOM Sp. z o.o. Kompleksowa budowa domów|RENTIRO Wynajem sprzętu budowlanego i usługi koparko-ładowarką | DUOTHERM Projekty i wykonawstwo instalacji wewnętrznych| PUR-CONCEPT Izolacje natryskowe pianą PUR